penta teknik analiz – PENTA TEKNOLOJI URUNLERI DAGITIM

penta teknik analiz - PENTA TEKNOLOJI URUNLERI DAGITIM
PENTA Hisse Senedi (PENTA TEKNOLOJI URUNLERI DAGITIM)
Bu sayfada PENTA hissesi teknik analizi başta olmak üzere, PENTA hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. PENTA - PENTA TEKNOLOJI URUNLERI DAGITIM hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 2.89 değişim ve 16.35 liradan işlem görüyor. PENTA hissesinin dahil olduğu BIST BILISIM (XBLSM) endeksi ise yüzde 3.23 artış ile 5795.22 seviyesinde bulunuyor. BIST BILISIM endeksini içinde barındıran BIST TEKNOLOJI endeksi ise yüzde 2.94 değişim ile 14083.58 seviyesinde bulunuyor.

PENTA Teknik Analizi

Aşağıdaki PENTA TEKNOLOJI URUNLERI DAGITIM (PENTA) teknik analizi tradingview`de nevzat70 kullanıcı adı ile Mart 21, 2023 20:45 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Penta bugün 19.00'dan destek bulup tavan yaparak 21.36 ile kapattı.
1-işlem hacmi alıcılı olarak yüksek yeşil çubuk yaptı.
2-düşen kanal alt destekten döndü 3-RSİ GÜNLÜKTE 20'DEN YUKARI DÖNDÜ.
4-MOST STRATEJİSİ VE WAVE STRATEJİSİNE GÖRE 2 GÜN DAHA POZİTİF KAPATIRSA 25 ÜSTÜ ALIM GÜÇLENİP ÖNCE 30 SONRA SIRASIYLA 35 VE 40'A GİDEBİLİR.
YATITRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİRPENTA Twitter

PENTA Twitter yorumları ve görüşlerini 21/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

PENTA Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte PENTA (PENTA) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. PENTA hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

PENTA Detay ve Temel Veriler

PENTA detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. PENTA TEKNOLOJI URUNLERI DAGITIM şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
PENTA Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
24.10.2022 0 800 0.00 9.000000

PENTA Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden PENTA şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

PENTA ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile PENTA hissesi için hedef fiyatları araştırdık. penta hedef fiyat analizi için tıklayın

PENTA için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top