PENTA – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – PENTA TEKNOLOJI URUNLERI DAGITIM

PENTA - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - PENTA TEKNOLOJI URUNLERI DAGITIM
PENTA Hisse Senedi (PENTA TEKNOLOJI URUNLERI DAGITIM)
Bu sayfada PENTA hissesi teknik analizi başta olmak üzere, PENTA hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. PENTA - PENTA TEKNOLOJI URUNLERI DAGITIM hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.68 değişim ve 15.7 liradan işlem görüyor. PENTA hissesinin dahil olduğu BIST BILISIM (XBLSM) endeksi ise yüzde 1.14 artış ile 5645.29 seviyesinde bulunuyor. BIST BILISIM endeksini içinde barındıran BIST TEKNOLOJI endeksi ise yüzde 1.69 değişim ile 14194.95 seviyesinde bulunuyor.

PENTA Teknik Analizi

Aşağıdaki PENTA TEKNOLOJI URUNLERI DAGITIM (PENTA) teknik analizi tradingview`de hcag18 kullanıcı adı ile Ağustos 17, 2023 02:44 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Penta Teknoloji’den yılın ilk yarısında rekor kâr Penta Teknoloji, 2023'ün ilk altı aylık döneminde 7,2 milyar TL ciroya ulaştı, vergi öncesi kârı 215,1 milyon TL olarak gerçekleşti.
Şirketten yapılan açıklamaya göre, başarılı bir satış dönemi geçiren Penta Teknoloji’nin ilk altı aylık konsolide cirosu, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 77,6 artışla 7,2 milyar TL’ye yükseldi.
FAVÖK tutarı yüzde 66 artışla 368,5 milyon TL’ye ulaşan şirketin, marjı ise yüzde 5,1 oldu.
Haber Merkezi / DÜNYA GAZETESİ YAYINLAMA 16 Ağustos 2023 19:20 GÜNCELLEME 16 Ağustos 2023 19:21PENTA Twitter

PENTA Twitter yorumları ve görüşlerini 09/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

PENTA Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte PENTA (PENTA) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. PENTA hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

PENTA Detay ve Temel Veriler

PENTA detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. PENTA TEKNOLOJI URUNLERI DAGITIM şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
PENTA Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
24.10.2022 0 800 0.00 9.000000

PENTA Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden PENTA şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

PENTA ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile PENTA hissesi için hedef fiyatları araştırdık. penta hedef fiyat analizi için tıklayın

PENTA için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top