PASEU – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – PASIFIK EURASIA LOJISTIK

PASEU - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - PASIFIK EURASIA LOJISTIK
PASEU Hisse Senedi (PASIFIK EURASIA LOJISTIK)
Bu sayfada PASEU hissesi teknik analizi başta olmak üzere, PASEU hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. PASEU - PASIFIK EURASIA LOJISTIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 5.35 değişim ve 67.95 liradan işlem görüyor. PASEU hissesinin dahil olduğu BIST ULASTIRMA (XULAS) endeksi ise yüzde 0.66 artış ile 35613.33 seviyesinde bulunuyor. BIST ULASTIRMA endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 1.71 değişim ile 9974.16 seviyesinde bulunuyor.

PASEU Teknik Analizi

Aşağıdaki PASIFIK EURASIA LOJISTIK (PASEU) teknik analizi tradingview`de Guvensam kullanıcı adı ile Eylül 13, 2023 11:52 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Merhaba, hisse kanal içine girmek istedi fakat başarılı olamadı.
İzlemekte fayda var.PASEU Twitter

PASEU Twitter yorumları ve görüşlerini 15/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

PASEU Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte PASEU (PASEU) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. PASEU hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

PASEU Detay ve Temel Veriler

PASEU detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. PASIFIK EURASIA LOJISTIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
PASEU Temettü

Temettü kayıtlarında PASEU için bir sonuca rastlanmadı.

PASEU Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden PASEU şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

PASEU ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile PASEU hissesi için hedef fiyatları araştırdık. paseu hedef fiyat analizi için tıklayın

PASEU için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top