PARSN – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – PARSAN

PARSN - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - PARSAN
PARSN Hisse Senedi (PARSAN)
Bu sayfada PARSN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, PARSN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. PARSN - PARSAN hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -3.01 değişim ve 119.1 liradan işlem görüyor. PARSN hissesinin dahil olduğu BIST METAL ESYA MAKINA (XMESY) endeksi ise yüzde -1.51 kayıp ile 24756.96 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ESYA MAKINA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -1.16 değişim ile 14299.39 seviyesinde bulunuyor.

PARSN Teknik Analizi

Aşağıdaki PARSAN (PARSN) teknik analizi tradingview`de silentman87 kullanıcı adı ile Aralık 19, 2022 08:09 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

hala hedefine gidemeyen PARSN pıyasa koşullarına ıyı dayanmış duruyor piyasa buralardan satıs yer beyler pozısyon bozmaya değeceğini sanmam ben pozısyonlarda sabıtım hedeflerım gelene kadar beklemekteyim sabır ve sakinlik gerekli pek çok hısse gelmedıgı gormedıgı fıyatları gördü parsan togg tedarıkcısı hala parça imalat bantlarını genısletıyor siparişleri gelmeye devam ediyor herhangı bır sorunu yok herkese bol kazanclar...PARSN Twitter

PARSN Twitter yorumları ve görüşlerini 28/02/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

PARSN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte PARSN (PARSN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. PARSN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

PARSN Detay ve Temel Veriler

PARSN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. PARSAN şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
PARSN Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
06.07.2009 0 20 0.00 1.200000
24.10.2005 25 300 0.00 4.060606

PARSN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden PARSN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

PARSN ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile PARSN hissesi için hedef fiyatları araştırdık. parsn hedef fiyat analizi için tıklayın

PARSN için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top