PAMEL TAKAS DA SOS VERİYOR🤦‍♂️ – PAMEL ELEKTRIK

PAMEL TAKAS DA SOS VERİYOR🤦‍♂️ - PAMEL ELEKTRIK
PAMEL Hisse Senedi (PAMEL ELEKTRIK)
Bu sayfada PAMEL hissesi teknik analizi başta olmak üzere, PAMEL hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. PAMEL - PAMEL ELEKTRIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.76 değişim ve 121.4 liradan işlem görüyor. PAMEL hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde 1.17 artış ile 561.88 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 1.37 değişim ile 10110.95 seviyesinde bulunuyor.

PAMEL Teknik Analizi

Aşağıdaki PAMEL ELEKTRIK (PAMEL) teknik analizi tradingview`de IQ-TRADER kullanıcı adı ile Kasım 12, 2023 13:50 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

--Pamel 2022 son çeyrek ve 2023 ilk çeyreği kapsayan zaman diliminde gerçekleştirdiği müthiş rallide ki kazanımlarını neredeyse tamamen kaybetmiş durumda.
--Aylık ve 3 aylık takasına baktığımızda stop çizgimize dikkat edilmediğinde kayıpların derinleşerek devam edeceğini görebiliyoruz.
--Pozitif düşünecek olursak noktalı düşen yukarı kırılımında hisse alıcı toplayabilir, düşen kama üst noktasını da aşarbilirse kama hedefine gidebilir.
--Yatırım tavsiyesi değildir.
Bol şans...PAMEL Twitter

PAMEL Twitter yorumları ve görüşlerini 20/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

PAMEL Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte PAMEL (PAMEL) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. PAMEL hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

PAMEL Detay ve Temel Veriler

PAMEL detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. PAMEL ELEKTRIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
PAMEL Temettü

Temettü kayıtlarında PAMEL için bir sonuca rastlanmadı.

PAMEL Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden PAMEL şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

PAMEL ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile PAMEL hissesi için hedef fiyatları araştırdık. pamel hedef fiyat analizi için tıklayın

PAMEL için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top