#KIMMR – Orta kanala geçiş ve tutunma sürecinde – KIM MARKET-ERSAN ALISVERIS

#KIMMR - Orta kanala geçiş ve tutunma sürecinde - KIM MARKET-ERSAN ALISVERIS
KIMMR Hisse Senedi (KIM MARKET-ERSAN ALISVERIS)
Bu sayfada KIMMR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KIMMR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KIMMR - KIM MARKET-ERSAN ALISVERIS hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.94 değişim ve 10.5 liradan işlem görüyor. KIMMR hissesinin dahil olduğu BIST TICARET (XTCRT) endeksi ise yüzde 1.51 artış ile 24414.7 seviyesinde bulunuyor. BIST TICARET endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.59 değişim ile 9456.21 seviyesinde bulunuyor.

KIMMR Teknik Analizi

Aşağıdaki KIM MARKET-ERSAN ALISVERIS (KIMMR) teknik analizi tradingview`de finanscitutku kullanıcı adı ile Eylül 19, 2023 12:14 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

kimmr de orta kanala geçildi ve tutunulma çabasında ekim gibi çift haneler mümkün hisse de açıklanan mali verilere rağmen endeksten ve sektörden çok negatif ayrıştılar yatırım tavsiyesi değildir.KIMMR Twitter

KIMMR Twitter yorumları ve görüşlerini 12/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KIMMR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KIMMR (KIMMR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KIMMR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KIMMR Detay ve Temel Veriler

KIMMR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KIM MARKET-ERSAN ALISVERIS şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KIMMR Temettü

Temettü kayıtlarında KIMMR için bir sonuca rastlanmadı.

KIMMR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KIMMR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KIMMR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KIMMR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. kimmr hedef fiyat analizi için tıklayın

KIMMR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top