ONCSM – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER

ONCSM - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER
ONCSM Hisse Senedi (ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER)
Bu sayfada ONCSM hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ONCSM hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ONCSM - ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -1.45 değişim ve 169.5 liradan işlem görüyor. ONCSM hissesinin dahil olduğu BIST KIMYA PETROL PLASTIK (XKMYA) endeksi ise yüzde 0.31 artış ile 14387.53 seviyesinde bulunuyor. BIST KIMYA PETROL PLASTIK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.34 değişim ile 15090.54 seviyesinde bulunuyor.

ONCSM Teknik Analizi

Aşağıdaki ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER (ONCSM) teknik analizi tradingview`de ERYT3 kullanıcı adı ile Eylül 6, 2023 18:55 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Kendime notlardır.
YTD.
Fiyatlama Ichimoku bulutunun çok üzerinde, hisse yükseliş trendinde.
RSI ve MACD indikatörlerinin yüksek alım seviyesinde bulunduğu bir önceki verilerde yaşanan sert yükselişin tekrar yaşanmakta olduğunu düşünmek yanlış olmaz.
Çanak oluşumu da devam etmekte...
Çanak formasyonunun gerçekleşeceği 285 ve sonrasında düzeltmelerle gidilecek 390 seviyesi beklenebilir.
Tek gereken sabır...ONCSM Twitter

ONCSM Twitter yorumları ve görüşlerini 20/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ONCSM Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ONCSM (ONCSM) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ONCSM hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ONCSM Detay ve Temel Veriler

ONCSM detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ONCSM Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
08.11.2023 0 0 41.49 1.002483

ONCSM Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ONCSM şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ONCSM ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ONCSM hissesi için hedef fiyatları araştırdık. oncsm hedef fiyat analizi için tıklayın

ONCSM için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top