ONCSM – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER

ONCSM - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER
ONCSM Hisse Senedi (ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER)
Bu sayfada ONCSM hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ONCSM hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ONCSM - ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.1 değişim ve 137.5 liradan işlem görüyor. ONCSM hissesinin dahil olduğu BIST KIMYA PETROL PLASTIK (XKMYA) endeksi ise yüzde 2.34 artış ile 13118.6 seviyesinde bulunuyor. BIST KIMYA PETROL PLASTIK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 2.35 değişim ile 14483.47 seviyesinde bulunuyor.

ONCSM Teknik Analizi

Aşağıdaki ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER (ONCSM) teknik analizi tradingview`de ElF- kullanıcı adı ile Ağustos 31, 2023 09:48 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

ONCOSEM Kanser tedavisinde kullanılan ekipman, tıbbi cihaz ve testlerin üretimini yapan bir şirket halka arzından sonra bir çok iş ilişkisine imza attı (Akdeniz ünv.
hastanesi, Adana şehir hastanesi vb.) Yurt dışında da faaliyetlerini sürdürmekte, 6 aylık dönemde karlılık açıkladı.
açığa satış cezası 29 ağustosta sona erdi.
En son 105 TL de paylaşmıştım ONCSM hissesini çok güzel bir yükseliş yakaladı FiB 1,618 seviyesinden tepki alıp sarı taralı alana dönüş yaptı.
Buradaki tepkisini bekliyordum şuan için buradaki tutunuşu iyi.
burada yeniden alım yapmayı düşünüyorum.
Hedefim 5 noktası.
Grafik izleme amaçlıdır YTD.
önceki paylaşım.ONCSM Twitter

ONCSM Twitter yorumları ve görüşlerini 20/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ONCSM Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ONCSM (ONCSM) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ONCSM hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ONCSM Detay ve Temel Veriler

ONCSM detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ONCSM Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
08.11.2023 0 0 41.49 1.002483

ONCSM Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ONCSM şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ONCSM ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ONCSM hissesi için hedef fiyatları araştırdık. oncsm hedef fiyat analizi için tıklayın

ONCSM için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top