#TATEN – olası bir senaryo tutarmı bilemem – TATLIPINAR ENERJI URETIM

#TATEN - olası bir senaryo tutarmı bilemem - TATLIPINAR ENERJI URETIM
TATEN Hisse Senedi (TATLIPINAR ENERJI URETIM)
Bu sayfada TATEN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, TATEN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. TATEN - TATLIPINAR ENERJI URETIM hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 4.36 değişim ve 29.2 liradan işlem görüyor. TATEN hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde 0.73 artış ile 555.39 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 1.71 değişim ile 9974.16 seviyesinde bulunuyor.

TATEN Teknik Analizi

Aşağıdaki TATLIPINAR ENERJI URETIM (TATEN) teknik analizi tradingview`de furkantufan03 kullanıcı adı ile Eylül 16, 2023 19:57 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

ordan bi cunbuk ordanda bı cubuk mukemmel cubuklar drencler ve destekler vsTATEN Twitter

TATEN Twitter yorumları ve görüşlerini 16/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

TATEN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte TATEN (TATEN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. TATEN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

TATEN Detay ve Temel Veriler

TATEN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. TATLIPINAR ENERJI URETIM şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
TATEN Temettü

Temettü kayıtlarında TATEN için bir sonuca rastlanmadı.

TATEN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden TATEN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

TATEN ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile TATEN hissesi için hedef fiyatları araştırdık. taten hedef fiyat analizi için tıklayın

TATEN için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top