#OFSYM iyi bir alış yerine gelmiş ve yukarı hareketlerine tekrar – OFIS YEM GIDA

#OFSYM iyi bir alış yerine gelmiş ve yukarı hareketlerine tekrar - OFIS YEM GIDA
OFSYM Hisse Senedi (OFIS YEM GIDA)
Bu sayfada OFSYM hissesi teknik analizi başta olmak üzere, OFSYM hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. OFSYM - OFIS YEM GIDA hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -2.61 değişim ve 40.32 liradan işlem görüyor. OFSYM hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde -1.39 kayıp ile 12506.5 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -1.28 değişim ile 13862.93 seviyesinde bulunuyor.

OFSYM Teknik Analizi

Aşağıdaki OFIS YEM GIDA (OFSYM) teknik analizi tradingview`de dnzgrkmbrtm kullanıcı adı ile Eylül 16, 2023 11:29 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

#OFSYM #BORSA #HİSSE #bist100 #BIST30 #BorsaKahini #BorsaIstanbul Hissemiz #OFSYM Fib alış seviyesinden tepkisini almış ve yukarı hareketini başlatmıştır .
71 TL 62 TL arası hissemiz için iyi bir alış seviyesi olup ilk direnç noktası 81 hedef değer 93 TLOFSYM Twitter

OFSYM Twitter yorumları ve görüşlerini 09/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

OFSYM Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte OFSYM (OFSYM) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. OFSYM hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

OFSYM Detay ve Temel Veriler

OFSYM detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. OFIS YEM GIDA şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
OFSYM Temettü

Temettü kayıtlarında OFSYM için bir sonuca rastlanmadı.

OFSYM Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden OFSYM şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

OFSYM ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile OFSYM hissesi için hedef fiyatları araştırdık. ofsym hedef fiyat analizi için tıklayın

OFSYM için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top