MZHLD, Haftalık Görünüm – MAZHAR ZORLU HOLDING

MZHLD, Haftalık Görünüm - MAZHAR ZORLU HOLDING
MZHLD Hisse Senedi (MAZHAR ZORLU HOLDING)
Bu sayfada MZHLD hissesi teknik analizi başta olmak üzere, MZHLD hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. MZHLD - MAZHAR ZORLU HOLDING hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.74 değişim ve 9.58 liradan işlem görüyor. MZHLD hissesinin dahil olduğu BIST HOLDING VE YATIRIM (XHOLD) endeksi ise yüzde -0.11 kayıp ile 8595.66 seviyesinde bulunuyor. BIST HOLDING VE YATIRIM endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde 0.07 değişim ile 9763.54 seviyesinde bulunuyor.

MZHLD Teknik Analizi

Aşağıdaki MAZHAR ZORLU HOLDING (MZHLD) teknik analizi tradingview`de javaci88 kullanıcı adı ile Aralık 5, 2022 12:29 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Grafik logaritmiktir.
Fibo destekleri olası dönüş yerleri olmakla birlikte, orta vadede kanal dibine gelirse oradan güzel bir alım fırsatı vermiş olur.
Orta-uzun vade tutulabilen hisselerdendir.
MZHLD skor kart şeklinde arayarak temeline bakabilirsiniz ve risk seviyenizi ona göre belirleyebilirsiniz.
Vadeler hakkında bilgilendirme: Kısa vadeli yatırım (0-1 ay) Orta vadeli yatırım (1-6 ay) Uzun vadeli yatırım (6+ ay) Kafadan sallamasyon olup sürekli tekrar eden kalıpların bir daha tekrar etme ihtimalini dikkate alır.
🙂 Yatırım tavsiyesi değildir.MZHLD Twitter

MZHLD Twitter yorumları ve görüşlerini 01/03/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

MZHLD Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte MZHLD (MZHLD) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. MZHLD hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

MZHLD Detay ve Temel Veriler

MZHLD detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. MAZHAR ZORLU HOLDING şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
MZHLD Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
23.11.2022 0 902 0.00 10.018360
04.04.2005 0 3 0.00 1.033060
07.07.2004 0 0 0.00 0.997740

MZHLD Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden MZHLD şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

MZHLD ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile MZHLD hissesi için hedef fiyatları araştırdık. mzhld hedef fiyat analizi için tıklayın

MZHLD için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top