Mobtl – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – MOBILTEL ILETISIM

Mobtl - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - MOBILTEL ILETISIM
MOBTL Hisse Senedi (MOBILTEL ILETISIM)
Bu sayfada MOBTL hissesi teknik analizi başta olmak üzere, MOBTL hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. MOBTL - MOBILTEL ILETISIM hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 2.63 değişim ve 5.85 liradan işlem görüyor. MOBTL hissesinin dahil olduğu BIST BILISIM (XBLSM) endeksi ise yüzde 2.22 artış ile 5738.43 seviyesinde bulunuyor. BIST BILISIM endeksini içinde barındıran BIST TEKNOLOJI endeksi ise yüzde 2.1 değişim ile 13968.54 seviyesinde bulunuyor.

MOBTL Teknik Analizi

Aşağıdaki MOBILTEL ILETISIM (MOBTL) teknik analizi tradingview`de mevdemir kullanıcı adı ile Eylül 6, 2023 12:03 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

eksun.
çanağa onay alma sürecinde alçalan direnç kırılır ise çanak boyu kadar gider.
kırılımı beklemek zaman kazandırır.MOBTL Twitter

MOBTL Twitter yorumları ve görüşlerini 20/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

MOBTL Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte MOBTL (MOBTL) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. MOBTL hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

MOBTL Detay ve Temel Veriler

MOBTL detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. MOBILTEL ILETISIM şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
MOBTL Temettü

Temettü kayıtlarında MOBTL için bir sonuca rastlanmadı.

MOBTL Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden MOBTL şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

MOBTL ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile MOBTL hissesi için hedef fiyatları araştırdık. mobtl hedef fiyat analizi için tıklayın

MOBTL için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top