#MIATK – MİA TEKNOLOJİ – MIA TEKNOLOJI

#MIATK - MİA TEKNOLOJİ - MIA TEKNOLOJI
MIATK Hisse Senedi (MIA TEKNOLOJI)
Bu sayfada MIATK hissesi teknik analizi başta olmak üzere, MIATK hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. MIATK - MIA TEKNOLOJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.15 değişim ve 57.15 liradan işlem görüyor. MIATK hissesinin dahil olduğu BIST BILISIM (XBLSM) endeksi ise yüzde 2.57 artış ile 5758.06 seviyesinde bulunuyor. BIST BILISIM endeksini içinde barındıran BIST TEKNOLOJI endeksi ise yüzde 2.27 değişim ile 13991.18 seviyesinde bulunuyor.

MIATK Teknik Analizi

Aşağıdaki MIA TEKNOLOJI (MIATK) teknik analizi tradingview`de oflazeyup96 kullanıcı adı ile Mart 19, 2023 21:23 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

MIATK 2022 yıllık karı 330 milyon tl .
115 tl fiyatı ile 13 f/k dan fiyatlanıyor .
özkaynaklarını her dönem arttıran bir şirket kısa ve uzun vadeli yükümlülüklerı yok denecek kadar az .
bir cok sektörle iş baglantası var havacılık sektoru ve havelsan gibi firmalarla iş yapan bir şirket .
yakın zamanda %1200 bedelsiz kararı aldılar.
teknik olarak bakarsak 108 tl seviyesınden düseni kırdı 130 tl seviyesine kadar geldi piyasanın bu hafta düşmesinden kaynaklı ordan bi 115 tl ye kadar gerileme yasadı.
2 önemli bölge var yönünü belirleyecegi 108 tl seviyesi önemli bir destek eger tekrar altında kapanıslar gelirse 99 tl seviyesi beklenilebilir yukarıda ilk etapda tekrar 118 ustu kapanıs gelmeli sonrası kıramadıgı 130 tl bölgesi diğer önemli bölge.
analizim kendimce olup yatırım tavsiyesi değildir.
BOL KAZANÇLARMIATK Twitter

MIATK Twitter yorumları ve görüşlerini 20/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

MIATK Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte MIATK (MIATK) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. MIATK hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

MIATK Detay ve Temel Veriler

MIATK detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. MIA TEKNOLOJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
MIATK Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
20.11.2023 0 1200 0.00 13.000000

MIATK Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden MIATK şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

MIATK ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile MIATK hissesi için hedef fiyatları araştırdık. miatk hedef fiyat analizi için tıklayın

MIATK için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top