Metro – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – METRO HOLDING

Metro - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - METRO HOLDING
METRO Hisse Senedi (METRO HOLDING)
Bu sayfada METRO hissesi teknik analizi başta olmak üzere, METRO hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. METRO - METRO HOLDING hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.61 değişim ve 3.28 liradan işlem görüyor. METRO hissesinin dahil olduğu BIST HOLDING VE YATIRIM (XHOLD) endeksi ise yüzde 0 artış ile 10418.34 seviyesinde bulunuyor. BIST HOLDING VE YATIRIM endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde 0 değişim ile 12528.12 seviyesinde bulunuyor.

METRO Teknik Analizi

Aşağıdaki METRO HOLDING (METRO) teknik analizi tradingview`de mevdemir kullanıcı adı ile Eylül 3, 2023 20:07 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

grafik üzerinde kısa ve uzun vadede yol haritası gösterilmiştir.
bereketli olsun.METRO Twitter

METRO Twitter yorumları ve görüşlerini 23/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

METRO Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte METRO (METRO) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. METRO hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

METRO Detay ve Temel Veriler

METRO detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. METRO HOLDING şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
METRO Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
02.12.2021 80 0 0.00 1.111111
13.01.2011 100 0 0.00 1.073390

METRO Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden METRO şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

METRO ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile METRO hissesi için hedef fiyatları araştırdık. metro hedef fiyat analizi için tıklayın

METRO için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top