MANAS – ALTI PAHALI ÜSTÜ UCUZ ÇİZGİSİ – MANAS ENERJI YONETIMI

MANAS - ALTI PAHALI ÜSTÜ UCUZ ÇİZGİSİ - MANAS ENERJI YONETIMI
MANAS Hisse Senedi (MANAS ENERJI YONETIMI)
Bu sayfada MANAS hissesi teknik analizi başta olmak üzere, MANAS hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. MANAS - MANAS ENERJI YONETIMI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 5.5 değişim ve 15.53 liradan işlem görüyor. MANAS hissesinin dahil olduğu BIST BILISIM (XBLSM) endeksi ise yüzde 0.25 artış ile 5727.6 seviyesinde bulunuyor. BIST BILISIM endeksini içinde barındıran BIST TEKNOLOJI endeksi ise yüzde -0.31 değişim ile 14127.5 seviyesinde bulunuyor.

MANAS Teknik Analizi

Aşağıdaki MANAS ENERJI YONETIMI (MANAS) teknik analizi tradingview`de eyuce kullanıcı adı ile Eylül 12, 2023 23:30 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Burada da oyun planı çok net.
Mavi çizgiye alarm kuruyoruz.
Üzerinde kaldığı sürece sorun yok.
Altına inerse stop.MANAS Twitter

MANAS Twitter yorumları ve görüşlerini 16/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

MANAS Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte MANAS (MANAS) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. MANAS hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

MANAS Detay ve Temel Veriler

MANAS detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. MANAS ENERJI YONETIMI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
MANAS Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
13.01.2023 0 318 0.00 4.180000

MANAS Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden MANAS şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

MANAS ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile MANAS hissesi için hedef fiyatları araştırdık. manas hedef fiyat analizi için tıklayın

MANAS için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top