MAKIM – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – MAKIM MAKINE

MAKIM - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - MAKIM MAKINE
MAKIM Hisse Senedi (MAKIM MAKINE)
Bu sayfada MAKIM hissesi teknik analizi başta olmak üzere, MAKIM hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. MAKIM - MAKIM MAKINE hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -3.91 değişim ve 30 liradan işlem görüyor. MAKIM hissesinin dahil olduğu BIST METAL ESYA MAKINA (XMESY) endeksi ise yüzde -1.13 kayıp ile 23928.83 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ESYA MAKINA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -1.28 değişim ile 13862.93 seviyesinde bulunuyor.

MAKIM Teknik Analizi

Aşağıdaki MAKIM MAKINE (MAKIM) teknik analizi tradingview`de maykilceksin kullanıcı adı ile Mart 27, 2023 15:08 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

yatay hatlar arasında parçalı maliyet ile şans denene bilir.
ortalardan maliyetlendiğinde %5-6 civarı kayıpla alt hattan çıkılabilir ki bu bence gayet ılımlı bir stop loss olur.MAKIM Twitter

MAKIM Twitter yorumları ve görüşlerini 09/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

MAKIM Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte MAKIM (MAKIM) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. MAKIM hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

MAKIM Detay ve Temel Veriler

MAKIM detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. MAKIM MAKINE şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
MAKIM Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
26.03.2024 0 100 0.00 2.000000
18.10.2023 0 0 16.57 1.002926

MAKIM Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden MAKIM şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

MAKIM ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile MAKIM hissesi için hedef fiyatları araştırdık. makim hedef fiyat analizi için tıklayın

MAKIM için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top