MAALT (TP2) – MARMARIS ALTINYUNUS

MAALT (TP2) - MARMARIS ALTINYUNUS
MAALT Hisse Senedi (MARMARIS ALTINYUNUS)
Bu sayfada MAALT hissesi teknik analizi başta olmak üzere, MAALT hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. MAALT - MARMARIS ALTINYUNUS hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.17 değişim ve 1204 liradan işlem görüyor. MAALT hissesinin dahil olduğu BIST TURIZM (XTRZM) endeksi ise yüzde 0 artış ile 1461.76 seviyesinde bulunuyor. BIST TURIZM endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0 değişim ile 9829.69 seviyesinde bulunuyor.

MAALT Teknik Analizi

Aşağıdaki MARMARIS ALTINYUNUS (MAALT) teknik analizi tradingview`de spellonice kullanıcı adı ile Eylül 1, 2023 16:43 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

21.11.2022 tarihinde paylaşılan analiz 07.08.2023 tarihinde (259 GÜN) yaklaşık %158 kar marjı ile TP2 Hedefine ulaşmıştır.
İlk Paylaşılan Analiz: TP1 Paylaşımı:MAALT Twitter

MAALT Twitter yorumları ve görüşlerini 23/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

MAALT Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte MAALT (MAALT) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. MAALT hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

MAALT Detay ve Temel Veriler

MAALT detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. MARMARIS ALTINYUNUS şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
MAALT Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
28.12.2004 0 0 0.00 1.000000

MAALT Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden MAALT şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

MAALT ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile MAALT hissesi için hedef fiyatları araştırdık. maalt hedef fiyat analizi için tıklayın

MAALT için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top