LONG(AL) (Suwen hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – SUWEN TEKSTIL

LONG(AL) (Suwen hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - SUWEN TEKSTIL
SUWEN Hisse Senedi (SUWEN TEKSTIL)
Bu sayfada SUWEN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, SUWEN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. SUWEN - SUWEN TEKSTIL hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0 değişim ve 30.06 liradan işlem görüyor. SUWEN hissesinin dahil olduğu BIST TICARET (XTCRT) endeksi ise yüzde 2.44 artış ile 27624.46 seviyesinde bulunuyor. BIST TICARET endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 1.92 değişim ile 10294.2 seviyesinde bulunuyor.

SUWEN Teknik Analizi

Aşağıdaki SUWEN TEKSTIL (SUWEN) teknik analizi tradingview`de Mete83 kullanıcı adı ile Eylül 4, 2023 10:19 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Yatırım tavsiyesi değildir stoplu gidin Bol şanslar SaygılarımlaSUWEN Twitter

SUWEN Twitter yorumları ve görüşlerini 11/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

SUWEN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte SUWEN (SUWEN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. SUWEN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

SUWEN Detay ve Temel Veriler

SUWEN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. SUWEN TEKSTIL şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
SUWEN Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
31.07.2023 0 0 12.50 1.006935
18.07.2023 0 300 0.00 4.000000

SUWEN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden SUWEN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

SUWEN ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile SUWEN hissesi için hedef fiyatları araştırdık. suwen hedef fiyat analizi için tıklayın

SUWEN için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top