LONG(AL) (Cmbtn hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – CIMBETON

LONG(AL) (Cmbtn hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - CIMBETON
CMBTN Hisse Senedi (CIMBETON)
Bu sayfada CMBTN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, CMBTN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. CMBTN - CIMBETON hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 9.23 değişim ve 4555 liradan işlem görüyor. CMBTN hissesinin dahil olduğu BIST TAS TOPRAK (XTAST) endeksi ise yüzde 3.4 artış ile 13316.29 seviyesinde bulunuyor. BIST TAS TOPRAK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.48 değişim ile 14417.36 seviyesinde bulunuyor.

CMBTN Teknik Analizi

Aşağıdaki CIMBETON (CMBTN) teknik analizi tradingview`de Mete83 kullanıcı adı ile Aralık 15, 2022 12:52 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Yeşil çizgiden düzeltmeyi yarış duruyor.mavi çizgi üstünde hedefler belirtildiCMBTN Twitter

CMBTN Twitter yorumları ve görüşlerini 01/03/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

CMBTN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte CMBTN (CMBTN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. CMBTN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

CMBTN Detay ve Temel Veriler

CMBTN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. CIMBETON şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
CMBTN Temettü

Temettü kayıtlarında CMBTN için bir sonuca rastlanmadı.

CMBTN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden CMBTN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

CMBTN ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile CMBTN hissesi için hedef fiyatları araştırdık. cmbtn hedef fiyat analizi için tıklayın

CMBTN için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top