kzgyo kişisel görüş 3 – KUZUGRUP GMYO

kzgyo kişisel görüş 3 - KUZUGRUP GMYO
KZGYO Hisse Senedi (KUZUGRUP GMYO)
Bu sayfada KZGYO hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KZGYO hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KZGYO - KUZUGRUP GMYO hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -1.73 değişim ve 21.54 liradan işlem görüyor. KZGYO hissesinin dahil olduğu BIST GAYRIMENKUL Y.O. (XGMYO) endeksi ise yüzde 0.27 artış ile 3253.48 seviyesinde bulunuyor. BIST GAYRIMENKUL Y.O. endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde -0.33 değişim ile 12717.19 seviyesinde bulunuyor.

KZGYO Teknik Analizi

Aşağıdaki KUZUGRUP GMYO (KZGYO) teknik analizi tradingview`de oonurcakmak kullanıcı adı ile Eylül 18, 2023 18:14 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

zararda kalan arkadaşlara Allah sabır versin diyorum.
Bist100 düzelene kadar düşüşe devam edeceğiz maalesef.
İyi günlerKZGYO Twitter

KZGYO Twitter yorumları ve görüşlerini 23/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KZGYO Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KZGYO (KZGYO) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KZGYO hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KZGYO Detay ve Temel Veriler

KZGYO detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KUZUGRUP GMYO şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KZGYO Temettü

Temettü kayıtlarında KZGYO için bir sonuca rastlanmadı.

KZGYO Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KZGYO şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KZGYO ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KZGYO hissesi için hedef fiyatları araştırdık. kzgyo hedef fiyat analizi için tıklayın

KZGYO için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top