KZBGY YÜKSELİŞ TRENDİ – KIZILBUK GYO

KZBGY YÜKSELİŞ TRENDİ - KIZILBUK GYO
KZBGY Hisse Senedi (KIZILBUK GYO)
Bu sayfada KZBGY hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KZBGY hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KZBGY - KIZILBUK GYO hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.59 değişim ve 23.76 liradan işlem görüyor. KZBGY hissesinin dahil olduğu BIST GAYRIMENKUL Y.O. (XGMYO) endeksi ise yüzde 0.89 artış ile 2967.51 seviyesinde bulunuyor. BIST GAYRIMENKUL Y.O. endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde -0.07 değişim ile 12050.4 seviyesinde bulunuyor.

KZBGY Teknik Analizi

Aşağıdaki KIZILBUK GYO (KZBGY) teknik analizi tradingview`de sefakose kullanıcı adı ile Mart 17, 2023 14:07 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Merhaba arkadaşlar, Ced Olumlu raporunun marmaris kent konseyi tarafından mahkeme itirazı sonucu iptal edilmesi sebebiyle 96 tl den 15 tl ye kadar düşen hisse de Ced Olumlu raporu almış bulunmaktadır.
Fibo 786 'yı kendine direnç yapmış olsa da geçmesi için hiç bir engel kalmamıştır.
Malum 206 odalı değerleme raporunda 3 milyar tl belirtilen oteli ve 1323 adet yaz kış devremülkü ile benim şahsıma münhasır yapmış olduğum hesaplamalara göre 20 milyar tl lik bir proje olarak görüyorum ve bölelim bakalım sermayeye; 20.000.000.000/300.000.000 = 66 tl hisse bedel fiyatı uzun vade de 3 lü rakamlar diye belirtmim belki bölünür bir şey olur 6 dolar olarak Kendime not alıyorum ve asla kimseye yatırım tavsiyesi değildir.KZBGY Twitter

KZBGY Twitter yorumları ve görüşlerini 21/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KZBGY Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KZBGY (KZBGY) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KZBGY hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KZBGY Detay ve Temel Veriler

KZBGY detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KIZILBUK GYO şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KZBGY Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
20.07.2022 0 25 0.00 1.250000

KZBGY Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KZBGY şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KZBGY ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KZBGY hissesi için hedef fiyatları araştırdık. kzbgy hedef fiyat analizi için tıklayın

KZBGY için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top