#krpls (Krpls hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – KOROPLAST TEMIZLIK AMBALAJ

#krpls (Krpls hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - KOROPLAST TEMIZLIK AMBALAJ
KRPLS Hisse Senedi (KOROPLAST TEMIZLIK AMBALAJ)
Bu sayfada KRPLS hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KRPLS hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KRPLS - KOROPLAST TEMIZLIK AMBALAJ hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.86 değişim ve 9.85 liradan işlem görüyor. KRPLS hissesinin dahil olduğu BIST KIMYA PETROL PLASTIK (XKMYA) endeksi ise yüzde 1.22 artış ile 13493.97 seviyesinde bulunuyor. BIST KIMYA PETROL PLASTIK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.48 değişim ile 14417.36 seviyesinde bulunuyor.

KRPLS Teknik Analizi

Aşağıdaki KOROPLAST TEMIZLIK AMBALAJ (KRPLS) teknik analizi tradingview`de CEMSAH1 kullanıcı adı ile Aralık 16, 2022 16:16 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

krpls yükselen kanal dibinde 3 gündür ,buradan dönmesi gerekli.
tahtacı kaptırdığı lotları geri almaya çalışıyor ama bunu beceremedi kanalın altına inmesi daha fazla mal kaptırmak demek bekleyip görelim nasıl bir yol izleyecekler.
son 1 aylık takas değişiminde yabancı ve fon satışı 6,2 milyon adet alım tarafında takas lideri olan iş bankası ,garanti, halk ve zıraat alımı toplamı 4,8 milyon yani mal kaptırılmış görünüyor.
son 1 ayda 9,14 milyon lot hareket etmiş bunun 4,8 milyonu takasa hakim kurumlar almış yaklaşık 4 milyonu dağınık kurumlar tarafından alınmış bekleyip görelim nasıl bir yol izleyecekler yatırım tavsiyesi değildir.KRPLS Twitter

KRPLS Twitter yorumları ve görüşlerini 01/03/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KRPLS Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KRPLS (KRPLS) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KRPLS hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KRPLS Detay ve Temel Veriler

KRPLS detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KOROPLAST TEMIZLIK AMBALAJ şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KRPLS Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
17.11.2023 0 0 5.56 1.006993

KRPLS Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KRPLS şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KRPLS ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KRPLS hissesi için hedef fiyatları araştırdık. krpls hedef fiyat analizi için tıklayın

KRPLS için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top