Kopol yukarı yönlü kırılım gelebilir – KOZA POLYESTER

Kopol yukarı yönlü kırılım gelebilir - KOZA POLYESTER
KOPOL Hisse Senedi (KOZA POLYESTER)
Bu sayfada KOPOL hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KOPOL hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KOPOL - KOZA POLYESTER hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.05 değişim ve 42.46 liradan işlem görüyor. KOPOL hissesinin dahil olduğu BIST KIMYA PETROL PLASTIK (XKMYA) endeksi ise yüzde 0.02 artış ile 13018.99 seviyesinde bulunuyor. BIST KIMYA PETROL PLASTIK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.22 değişim ile 14573.13 seviyesinde bulunuyor.

KOPOL Teknik Analizi

Aşağıdaki KOZA POLYESTER (KOPOL) teknik analizi tradingview`de ArfAkst kullanıcı adı ile Eylül 7, 2023 00:37 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

#KOPOL yukarı yönlü kırılımla beraber ilk hedef daha önce aşamadığı ve günlük kapanış yapamadığı 69.50 seviyeleri ardından buranın geçilmesiyle 80 leri hedeflemesini bekliyorum.YtdKOPOL Twitter

KOPOL Twitter yorumları ve görüşlerini 07/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KOPOL Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KOPOL (KOPOL) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KOPOL hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KOPOL Detay ve Temel Veriler

KOPOL detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KOZA POLYESTER şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KOPOL Temettü

Temettü kayıtlarında KOPOL için bir sonuca rastlanmadı.

KOPOL Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KOPOL şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KOPOL ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KOPOL hissesi için hedef fiyatları araştırdık. kopol hedef fiyat analizi için tıklayın

KOPOL için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top