Konka – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – KONYA KAGIT

Konka - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - KONYA KAGIT
KONKA Hisse Senedi (KONYA KAGIT)
Bu sayfada KONKA hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KONKA hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KONKA - KONYA KAGIT hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -1.45 değişim ve 50.8 liradan işlem görüyor. KONKA hissesinin dahil olduğu BIST ORMAN KAGIT BASIM (XKAGT) endeksi ise yüzde -0.75 kayıp ile 6737.95 seviyesinde bulunuyor. BIST ORMAN KAGIT BASIM endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.42 değişim ile 15102.61 seviyesinde bulunuyor.

KONKA Teknik Analizi

Aşağıdaki KONYA KAGIT (KONKA) teknik analizi tradingview`de BULUT58 kullanıcı adı ile Eylül 2, 2023 21:55 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

konka geçmiş hareketine benzer bir yol izleyecek gibiKONKA Twitter

KONKA Twitter yorumları ve görüşlerini 20/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KONKA Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KONKA (KONKA) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KONKA hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KONKA Detay ve Temel Veriler

KONKA detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KONYA KAGIT şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KONKA Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
25.07.2023 0 0 81.66 1.016470
11.05.2022 0 0 26.82 1.013002

KONKA Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KONKA şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KONKA ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KONKA hissesi için hedef fiyatları araştırdık. konka hedef fiyat analizi için tıklayın

KONKA için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top