KLSYN-KOLEKSİYON – KOLEKSIYON MOBILYA

KLSYN-KOLEKSİYON - KOLEKSIYON MOBILYA
KLSYN Hisse Senedi (KOLEKSIYON MOBILYA)
Bu sayfada KLSYN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KLSYN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KLSYN - KOLEKSIYON MOBILYA hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.3 değişim ve 6.67 liradan işlem görüyor. KLSYN hissesinin dahil olduğu BIST ORMAN KAGIT BASIM (XKAGT) endeksi ise yüzde 2.07 artış ile 7096.95 seviyesinde bulunuyor. BIST ORMAN KAGIT BASIM endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.48 değişim ile 14417.36 seviyesinde bulunuyor.

KLSYN Teknik Analizi

Aşağıdaki KOLEKSIYON MOBILYA (KLSYN) teknik analizi tradingview`de asir38 kullanıcı adı ile Mart 25, 2023 15:11 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Tobo oluşumu mevcut çalışıp çalışmayacağı takip edilebilir kendime nottur yatırım tavsiyesi değildirKLSYN Twitter

KLSYN Twitter yorumları ve görüşlerini 01/03/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KLSYN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KLSYN (KLSYN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KLSYN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KLSYN Detay ve Temel Veriler

KLSYN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KOLEKSIYON MOBILYA şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KLSYN Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
12.06.2023 0 0 3.33 1.007905

KLSYN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KLSYN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KLSYN ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KLSYN hissesi için hedef fiyatları araştırdık. klsyn hedef fiyat analizi için tıklayın

KLSYN için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top