#klser çok önemli bir destekte – KALESERAMIK

#klser çok önemli bir destekte - KALESERAMIK
KLSER Hisse Senedi (KALESERAMIK)
Bu sayfada KLSER hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KLSER hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KLSER - KALESERAMIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.39 değişim ve 46.6 liradan işlem görüyor. KLSER hissesinin dahil olduğu BIST TAS TOPRAK (XTAST) endeksi ise yüzde 0.57 artış ile 11731.37 seviyesinde bulunuyor. BIST TAS TOPRAK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.27 değişim ile 14150.32 seviyesinde bulunuyor.

KLSER Teknik Analizi

Aşağıdaki KALESERAMIK (KLSER) teknik analizi tradingview`de Brsagrafik kullanıcı adı ile Kasım 3, 2023 00:34 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

#klser burdan dönmeli artık YAKIN VADEDE 85 üzerine atmalı grafikte düşeni kıramamış kırdıgı gibi ilk hedefi 85 ve fibo dirençleri karşımıza çıkmaktadır.
140 kırılırsa 183 e kadar gidebilir• gelen bilanço ise orta şekerli bir bilanço ne kötü nede çok iyi nakit pozisyonu güzel.
Kısa vadeli borcu yok uzun vadeli ticari borçlar var Buda iyi bir şey Ar-Ge ve yatırım yapmak için yol haritası hazır.
Sadece biraz zamana ihtiyacı varKLSER Twitter

KLSER Twitter yorumları ve görüşlerini 16/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KLSER Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KLSER (KLSER) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KLSER hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KLSER Detay ve Temel Veriler

KLSER detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KALESERAMIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KLSER Temettü

Temettü kayıtlarında KLSER için bir sonuca rastlanmadı.

KLSER Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KLSER şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KLSER ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KLSER hissesi için hedef fiyatları araştırdık. klser hedef fiyat analizi için tıklayın

KLSER için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top