KLSER Alım Fırsatı Oluşuyor Mu ? – KALESERAMIK

KLSER Alım Fırsatı Oluşuyor Mu ? - KALESERAMIK
KLSER Hisse Senedi (KALESERAMIK)
Bu sayfada KLSER hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KLSER hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KLSER - KALESERAMIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 2.06 değişim ve 47.56 liradan işlem görüyor. KLSER hissesinin dahil olduğu BIST TAS TOPRAK (XTAST) endeksi ise yüzde 2.24 artış ile 11994.58 seviyesinde bulunuyor. BIST TAS TOPRAK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.62 değişim ile 14378.86 seviyesinde bulunuyor.

KLSER Teknik Analizi

Aşağıdaki KALESERAMIK (KLSER) teknik analizi tradingview`de Rogzyy3 kullanıcı adı ile Eylül 11, 2023 22:32 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Arz edildikten sonra uzun bir süre tavan serisini bozmadan ilerleyen KLSER , tavan serisi bozulduktan kısa bir süre sonra taviz vermeden yükselmeye devam etti lakin önümüzdeki süreçte grafikte de görüldüğü gibi alçalan üçgen formasyonu oluşmuş durumda , açıkçası önümüzdeki hafta bir kaç taban yaparak ilk düzeltme yaptığı 65 seivyelerine tekrar düşmesini ön görüyorum Şuan elimde KLSER yok lakin önümüzdeki süreçte beklediğim seiyelere gelirse portföyüme bir miktar ekleyeceğim , lakin uzun ade tutmak gibi bir niyetim yok yılsonuna kadar elimden çıkarmış olurum Hayırlı KAZANÇLAR ytd KLSERKLSER Twitter

KLSER Twitter yorumları ve görüşlerini 20/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KLSER Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KLSER (KLSER) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KLSER hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KLSER Detay ve Temel Veriler

KLSER detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KALESERAMIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KLSER Temettü

Temettü kayıtlarında KLSER için bir sonuca rastlanmadı.

KLSER Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KLSER şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KLSER ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KLSER hissesi için hedef fiyatları araştırdık. klser hedef fiyat analizi için tıklayın

KLSER için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top