Klser – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – KALESERAMIK

Klser - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - KALESERAMIK
KLSER Hisse Senedi (KALESERAMIK)
Bu sayfada KLSER hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KLSER hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KLSER - KALESERAMIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 2.3 değişim ve 53.35 liradan işlem görüyor. KLSER hissesinin dahil olduğu BIST TAS TOPRAK (XTAST) endeksi ise yüzde -0.11 kayıp ile 13320.21 seviyesinde bulunuyor. BIST TAS TOPRAK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.37 değişim ile 14792.15 seviyesinde bulunuyor.

KLSER Teknik Analizi

Aşağıdaki KALESERAMIK (KLSER) teknik analizi tradingview`de fatiii_7 kullanıcı adı ile Eylül 10, 2023 19:59 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir.
Kendi hayal urunumdurKLSER Twitter

KLSER Twitter yorumları ve görüşlerini 16/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KLSER Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KLSER (KLSER) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KLSER hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KLSER Detay ve Temel Veriler

KLSER detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KALESERAMIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KLSER Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
25.06.2024 0 0 19.43 1.004186

KLSER Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KLSER şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KLSER ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KLSER hissesi için hedef fiyatları araştırdık. klser hedef fiyat analizi için tıklayın

KLSER için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top