#TUREX – kırılmayan dirençten sonra kağıt düşer – TUREKS TURIZM TASIMACILIK

#TUREX - kırılmayan dirençten sonra kağıt düşer - TUREKS TURIZM TASIMACILIK
TUREX Hisse Senedi (TUREKS TURIZM TASIMACILIK)
Bu sayfada TUREX hissesi teknik analizi başta olmak üzere, TUREX hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. TUREX - TUREKS TURIZM TASIMACILIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -1.66 değişim ve 71.3 liradan işlem görüyor. TUREX hissesinin dahil olduğu BIST ULASTIRMA (XULAS) endeksi ise yüzde -0.61 kayıp ile 36060.84 seviyesinde bulunuyor. BIST ULASTIRMA endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.49 değişim ile 10383.96 seviyesinde bulunuyor.

TUREX Teknik Analizi

Aşağıdaki TUREKS TURIZM TASIMACILIK (TUREX) teknik analizi tradingview`de phoenixtradeteam kullanıcı adı ile Ağustos 29, 2023 23:22 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

her zaman böyledir kağıt direnci kıramaz ise desteğr kadar düser olumlu yönde hacimli bir mum ile yürksepiş devamedebilir ama ben yakın zamanda cıkacağımı sanmiyorumTUREX Twitter

TUREX Twitter yorumları ve görüşlerini 13/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

TUREX Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte TUREX (TUREX) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. TUREX hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

TUREX Detay ve Temel Veriler

TUREX detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. TUREKS TURIZM TASIMACILIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
TUREX Temettü

Temettü kayıtlarında TUREX için bir sonuca rastlanmadı.

TUREX Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden TUREX şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

TUREX ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile TUREX hissesi için hedef fiyatları araştırdık. turex hedef fiyat analizi için tıklayın

TUREX için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top