KIMMR USD İNCELEME. TAKAS GÜZEL BOĞA FORMASYON OLUMLU🤑 – KIM MARKET-ERSAN ALISVERIS

KIMMR USD İNCELEME. TAKAS GÜZEL BOĞA FORMASYON OLUMLU🤑 - KIM MARKET-ERSAN ALISVERIS
KIMMR Hisse Senedi (KIM MARKET-ERSAN ALISVERIS)
Bu sayfada KIMMR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KIMMR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KIMMR - KIM MARKET-ERSAN ALISVERIS hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0 değişim ve 6.5 liradan işlem görüyor. KIMMR hissesinin dahil olduğu BIST TICARET (XTCRT) endeksi ise yüzde 0.15 artış ile 17342.1 seviyesinde bulunuyor. BIST TICARET endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde -0.5 değişim ile 7412.09 seviyesinde bulunuyor.

KIMMR Teknik Analizi

Aşağıdaki KIM MARKET-ERSAN ALISVERIS (KIMMR) teknik analizi tradingview`de IQ-TRADER kullanıcı adı ile Kasım 11, 2023 14:16 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

--DeathCross Taramasına takılmıştı.
USD grafiği inceledik.
--Bana her yönüyle güzel göründü, gerekli açıklamalar grafik üzerinde.
--Lütfen stoplara dikkat edin.
Yatırım tavsiyesi değildir.
Bol şans...
--Takas ekranı konumlandırması konusunda olumsuz bir eleştiri almadığım için kolay yoldan grafik üstüne yapıştırarak devan edeceğim...KIMMR Twitter

KIMMR Twitter yorumları ve görüşlerini 09/12/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KIMMR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KIMMR (KIMMR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KIMMR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KIMMR Detay ve Temel Veriler

KIMMR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KIM MARKET-ERSAN ALISVERIS şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KIMMR Temettü

Temettü kayıtlarında KIMMR için bir sonuca rastlanmadı.

KIMMR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KIMMR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KIMMR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KIMMR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. kimmr hedef fiyat analizi için tıklayın

KIMMR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top