#IZENR – kendime not YTD – IZDEMIR ENERJI

#IZENR - kendime not YTD - IZDEMIR ENERJI
IZENR Hisse Senedi (IZDEMIR ENERJI)
Bu sayfada IZENR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, IZENR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. IZENR - IZDEMIR ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 7.67 değişim ve 24.44 liradan işlem görüyor. IZENR hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde 1.3 artış ile 562.61 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 1.45 değişim ile 10118.96 seviyesinde bulunuyor.

IZENR Teknik Analizi

Aşağıdaki IZDEMIR ENERJI (IZENR) teknik analizi tradingview`de tuna0995 kullanıcı adı ile Eylül 13, 2023 15:32 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

kendime not 61.25 üstü günlük kapanış durumunda beklediğim seviye 129 tldirIZENR Twitter

IZENR Twitter yorumları ve görüşlerini 20/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

IZENR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte IZENR (IZENR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. IZENR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

IZENR Detay ve Temel Veriler

IZENR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. IZDEMIR ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
IZENR Temettü

Temettü kayıtlarında IZENR için bir sonuca rastlanmadı.

IZENR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden IZENR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

IZENR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile IZENR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. izenr hedef fiyat analizi için tıklayın

IZENR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top