#kcaer Bana sabırsızlık ettirdi – KOCAER CELIK

#kcaer Bana sabırsızlık ettirdi - KOCAER CELIK
KCAER Hisse Senedi (KOCAER CELIK)
Bu sayfada KCAER hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KCAER hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KCAER - KOCAER CELIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.73 değişim ve 54.95 liradan işlem görüyor. KCAER hissesinin dahil olduğu BIST METAL ANA (XMANA) endeksi ise yüzde 2.84 artış ile 18508.81 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ANA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 2.35 değişim ile 14483.47 seviyesinde bulunuyor.

KCAER Teknik Analizi

Aşağıdaki KOCAER CELIK (KCAER) teknik analizi tradingview`de Grafik_Asigi kullanıcı adı ile Ağustos 29, 2023 16:52 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

KCAER 22.75 üstü daha güvenli bir alım bölgesi olmasına rağmen dayanamayıp 22.38 den alımımı gerçekleştirdim.
Hayırlısı olsun.
Güzel şirket.
Alım için 20 ler de beklenebilir, dediğim gibi ben acele ettim.
Portföyümüzde, akşam kanalımda da anlatacağım gibi ve projenin adına uygun olarak (1 PORTFÖY 50 GRAFİK) 50 adete kadar hisseye çıkabiliriz.
Normalde bir kişi için uygun olan bana göre 10-15 arası hisse adedidir.
Ama benim ilk önceliğim eğitim, o bakımdan siz bana bakmayın, ancak portföy yönetimi açısından dikkat etmeniz gereken çok öğe olacak bu proje kapsamında.
Yeni hissemiz hayırlı olsun.KCAER Twitter

KCAER Twitter yorumları ve görüşlerini 20/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KCAER Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KCAER (KCAER) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KCAER hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KCAER Detay ve Temel Veriler

KCAER detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KOCAER CELIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KCAER Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
29.05.2023 0 0 22.96 1.017124
06.12.2022 0 182 0.00 2.816146

KCAER Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KCAER şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KCAER ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KCAER hissesi için hedef fiyatları araştırdık. kcaer hedef fiyat analizi için tıklayın

KCAER için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top