KCAER – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – KOCAER CELIK

KCAER - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - KOCAER CELIK
KCAER Hisse Senedi (KOCAER CELIK)
Bu sayfada KCAER hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KCAER hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KCAER - KOCAER CELIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -3.39 değişim ve 51.35 liradan işlem görüyor. KCAER hissesinin dahil olduğu BIST METAL ANA (XMANA) endeksi ise yüzde -2.16 kayıp ile 17209.23 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ANA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -1.28 değişim ile 13862.93 seviyesinde bulunuyor.

KCAER Teknik Analizi

Aşağıdaki KOCAER CELIK (KCAER) teknik analizi tradingview`de onursayilgan kullanıcı adı ile Eylül 23, 2023 15:59 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Arkadaşlar merhaba, Bugün analizini yapacağım diğer bir hisse elimde bulunan KCAER hissesi olacak, KCAER hissesini 4 saatlikte inceleyeceğim; MACD 4 saatlikte güvenli bölgede mavi turuncuyu yukarı keserken günlükte ise henüz kesmektedir.
Momemntum barı 4 saatlikte yeşil iken günlükte ise halen kırmızıdır Stokastik RSI ya göre 4 saatlikte 100 civarındayken günlükte ise mavi turuncuyu yukarı doğru henüz kesmiştir, DMI indikatörüne göre ise mavi turuncuyu yukarı doğru keserken ADX değerimiz her iki periodda da yukarı yönlü eğilimini sürdürmektedir RSI ya göre 4 saatlikte 65.00 seviyelerinde olup 75.00 seviyelerinde kuvvetli bir direnci varken, günlükte ise 65.00 seviyelerinde olup 70.00 seviyelerinde ise günlük direnci bulunmaktadır.
WT indikatörüne göre ise saatlik, 4 saatlik ve günlükte ise AL durumundadır.
Bu bilgilerin ışığında grafiğimizi yorumlamak gerekirse; 24.96 altı kapanışlarda stop olmak kaydıyla, 25.86 haftalık desteği dikkate alınabilir.
26.62 ve 27.54 rakamları ise yakın destek durumundadır.
27.54 üzeri kaldığı sürece yönü yukarı olmakla birlikte çizdiğim kanal içerisinde zig zag yapmaya devam edecektir.
Şayet Pazartesi günü 28.88 üzeri bir açılış yaparsa kendini yeni bir kanala atacak ve artık 28.88 rakamını güçlü bir destek olarak kabul edeceğiz.
28.88 üzerinde 29.48 - 31.38 fibo dirençleri ve 32.62 kanal direnci bulunmaktadır.
32.62 üzeri 4 saatlik kalıcılıkta 34.10 kuvvetli fibp 1.618 noktası ve 36.74 kanal direnci vardır.
36.74 üzeri kalıcılık ise onu yeni bir kanala geçireceğinden 39.18 ve 47.12 fibo dirençleri takip edilmelidir, 27.20 maliyetle elimde tuttuğum bu hissede yukarıdaki rakamlara sadık kalarak ilerlemeyi düşünüyorum.
Şahsi Uyarımdır -Burada paylaşımını yaptığım endeks, hisse senedi, emtia vs hiç bir şekilde bizzat pozisyon aldığım anlamına gelmemelidir.
-Paylaşımlarımın hiç bir şekilde al-tut-sat tavsiyesi şeklinde yorumlanmaması önemlidir -Lütfen kendi risk iştahınıza göre işlem yapın Paylaşımları beğenmeniz ve hesabı takip etmeniz, paylaşımların devamı için önemli bir göstergedir Paylaşımını yaptığım tüm çalışmalar; bilgi, çizim, grafik ve yorumların tamamı, kendim için aldığım notlar ve/veya teknik analiz üzerine denemelerim, eğitim notlarımdan oluşmaktadır.
Yasal Uyarı Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.
Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.
Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Bununla beraber gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kâr yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı şahsım hiçbir şekilde sorumlu tutulamazKCAER Twitter

KCAER Twitter yorumları ve görüşlerini 08/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KCAER Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KCAER (KCAER) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KCAER hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KCAER Detay ve Temel Veriler

KCAER detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KOCAER CELIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KCAER Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
29.05.2023 0 0 22.96 1.017124
06.12.2022 0 182 0.00 2.816146

KCAER Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KCAER şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KCAER ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KCAER hissesi için hedef fiyatları araştırdık. kcaer hedef fiyat analizi için tıklayın

KCAER için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top