KBORU – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – KUZEY BORU

KBORU - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - KUZEY BORU
KBORU Hisse Senedi (KUZEY BORU)
Bu sayfada KBORU hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KBORU hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KBORU - KUZEY BORU hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -2.71 değişim ve 82.45 liradan işlem görüyor. KBORU hissesinin dahil olduğu BIST KIMYA PETROL PLASTIK (XKMYA) endeksi ise yüzde 0.41 artış ile 13138.39 seviyesinde bulunuyor. BIST KIMYA PETROL PLASTIK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.02 değişim ile 14814.83 seviyesinde bulunuyor.

KBORU Teknik Analizi

Aşağıdaki KUZEY BORU (KBORU) teknik analizi tradingview`de SAFAKHOMETECHNICAL kullanıcı adı ile Temmuz 8, 2024 23:18 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Grafikte düşeni kıran formasyonu olup genelde bu seviyelerde paylaşmadığım hisselerde bu grafiğin bollinger orta bandı boğazındaki daralma ve sıkışma hoşuma gittiği için orta vade de geç kalınmaması adına paylaştım.
RSİ indikatörü önemli! İndikatör sinyallerinin olumlu olması ile beraber destek ve dirençler takip edilmelidir.
YTD.KBORU Twitter

KBORU Twitter yorumları ve görüşlerini 20/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KBORU Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KBORU (KBORU) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KBORU hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KBORU Detay ve Temel Veriler

KBORU detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KUZEY BORU şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KBORU Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
26.06.2024 0 0 52.75 1.006415

KBORU Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KBORU şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KBORU ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KBORU hissesi için hedef fiyatları araştırdık. kboru hedef fiyat analizi için tıklayın

KBORU için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top