KAYSE – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – KAYSERI SEKER FABRIKASI

KAYSE - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - KAYSERI SEKER FABRIKASI
KAYSE Hisse Senedi (KAYSERI SEKER FABRIKASI)
Bu sayfada KAYSE hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KAYSE hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KAYSE - KAYSERI SEKER FABRIKASI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.73 değişim ve 35.96 liradan işlem görüyor. KAYSE hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde -0.7 kayıp ile 11219.24 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.06 değişim ile 14409.35 seviyesinde bulunuyor.

KAYSE Teknik Analizi

Aşağıdaki KAYSERI SEKER FABRIKASI (KAYSE) teknik analizi tradingview`de umitkokarca kullanıcı adı ile Şubat 11, 2024 10:35 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

KAYSE öyle bir yerdeki pazartesi günü 33 TL ye doğru aşağı yönlü hareket edip oradan da dönebilir, tahminlerimin tersi yönde yukarı yönlü hareket edip 41 TL seviyelerinide kırma konusunda hacimle yaklaşabilir.
Takip gerektirip gidiş yönüne doğru karar verilmesi gerekiyor bence.
MACD aşağı yönlü kesişme noktasına çok yakın çünküKAYSE Twitter

KAYSE Twitter yorumları ve görüşlerini 02/03/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KAYSE Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KAYSE (KAYSE) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KAYSE hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KAYSE Detay ve Temel Veriler

KAYSE detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KAYSERI SEKER FABRIKASI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KAYSE Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
28.11.2023 0 0 23.78 1.005910
19.09.2023 0 0 5.00 1.001213

KAYSE Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KAYSE şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KAYSE ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KAYSE hissesi için hedef fiyatları araştırdık. kayse hedef fiyat analizi için tıklayın

KAYSE için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top