#IZFAS – ızfas guncel – IZMIR FIRCA

#IZFAS - ızfas guncel - IZMIR FIRCA
IZFAS Hisse Senedi (IZMIR FIRCA)
Bu sayfada IZFAS hissesi teknik analizi başta olmak üzere, IZFAS hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. IZFAS - IZMIR FIRCA hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 6.18 değişim ve 36.06 liradan işlem görüyor. IZFAS hissesinin dahil olduğu BIST KIMYA PETROL PLASTIK (XKMYA) endeksi ise yüzde -1.8 kayıp ile 12683.4 seviyesinde bulunuyor. BIST KIMYA PETROL PLASTIK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -1.51 değişim ile 13653.88 seviyesinde bulunuyor.

IZFAS Teknik Analizi

Aşağıdaki IZMIR FIRCA (IZFAS) teknik analizi tradingview`de TraderAlp- kullanıcı adı ile Eylül 24, 2023 10:47 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

IZFAS için güncel analiz hedeflerini grafik üzerinde sizler ile paylastım al sat tut tavsiyesi değildirIZFAS Twitter

IZFAS Twitter yorumları ve görüşlerini 11/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

IZFAS Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte IZFAS (IZFAS) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. IZFAS hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

IZFAS Detay ve Temel Veriler

IZFAS detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. IZMIR FIRCA şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
IZFAS Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
07.07.2022 250 0 0.00 2.386768
13.10.2017 0 50 0.00 1.500000

IZFAS Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden IZFAS şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

IZFAS ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile IZFAS hissesi için hedef fiyatları araştırdık. izfas hedef fiyat analizi için tıklayın

IZFAS için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top