ITTFH – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – ITTIFAK HOLDING

ITTFH - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - ITTIFAK HOLDING
ITTFH Hisse Senedi (ITTIFAK HOLDING)
Bu sayfada ITTFH hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ITTFH hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ITTFH - hisse senedi son alınan veriye göre yüzde değişim ve liradan işlem görüyor. ITTFH hissesinin dahil olduğu () endeksi ise yüzde 0 artış ile seviyesinde bulunuyor. endeksini içinde barındıran endeksi ise yüzde 0 değişim ile seviyesinde bulunuyor.

ITTFH Teknik Analizi

Aşağıdaki ITTIFAK HOLDING (ITTFH) teknik analizi tradingview`de alperylmazofficial kullanıcı adı ile Eylül 12, 2023 21:55 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

ITTFH kendime ait geliştirmiş olduğum Teknik Analiz çalışmasına göre, Hisse Fiyatının Grafik de belirtilen şekilde Hedef Fiyatına ulaşacağını tahmin ediyorum.
Doğru Zamanda, Doğru Yerde Yatırım Tavsiyesi Değildir, Saygılarımla.
#KRAL Alper YILMAZITTFH Twitter

ITTFH Twitter yorumları ve görüşlerini 02/12/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ITTFH Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ITTFH (ITTFH) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ITTFH hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ITTFH Detay ve Temel Veriler

ITTFH detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ITTIFAK HOLDING şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ITTFH Temettü

Temettü kayıtlarında ITTFH için bir sonuca rastlanmadı.

ITTFH Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ITTFH şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ITTFH ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ITTFH hissesi için hedef fiyatları araştırdık. ittfh hedef fiyat analizi için tıklayın

ITTFH için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top