#intem inşaat ve tesisat malzemeleri – INTEMA

#intem inşaat ve tesisat malzemeleri - INTEMA
INTEM Hisse Senedi (INTEMA)
Bu sayfada INTEM hissesi teknik analizi başta olmak üzere, INTEM hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. INTEM - INTEMA hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.53 değişim ve 283.25 liradan işlem görüyor. INTEM hissesinin dahil olduğu BIST TICARET (XTCRT) endeksi ise yüzde -2 kayıp ile 24121.2 seviyesinde bulunuyor. BIST TICARET endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde -1.01 değişim ile 9680.66 seviyesinde bulunuyor.

INTEM Teknik Analizi

Aşağıdaki INTEMA (INTEM) teknik analizi tradingview`de fthbysl kullanıcı adı ile Eylül 7, 2023 02:14 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

#intem inşaat ve tesisat malzemeleri 163,5 önemli bir direnç.INTEM Twitter

INTEM Twitter yorumları ve görüşlerini 24/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

INTEM Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte INTEM (INTEM) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. INTEM hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

INTEM Detay ve Temel Veriler

INTEM detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. INTEMA şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
INTEM Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
12.02.2019 300 0 0.00 3.106700

INTEM Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden INTEM şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

INTEM ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile INTEM hissesi için hedef fiyatları araştırdık. intem hedef fiyat analizi için tıklayın

INTEM için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top