ımasm (Imasm hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – IMAS MAKINA

ımasm (Imasm hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - IMAS MAKINA
IMASM Hisse Senedi (IMAS MAKINA)
Bu sayfada IMASM hissesi teknik analizi başta olmak üzere, IMASM hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. IMASM - IMAS MAKINA hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.39 değişim ve 12.93 liradan işlem görüyor. IMASM hissesinin dahil olduğu BIST METAL ESYA MAKINA (XMESY) endeksi ise yüzde -0.81 kayıp ile 24241.13 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ESYA MAKINA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.25 değişim ile 14775.07 seviyesinde bulunuyor.

IMASM Teknik Analizi

Aşağıdaki IMAS MAKINA (IMASM) teknik analizi tradingview`de Hamolka kullanıcı adı ile Eylül 4, 2023 11:47 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

0.786 düzeltmesini yapıp dinlenmiş.
Direncin geçilmesiyle güçlü bir hareket başlatabilir.IMASM Twitter

IMASM Twitter yorumları ve görüşlerini 16/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

IMASM Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte IMASM (IMASM) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. IMASM hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

IMASM Detay ve Temel Veriler

IMASM detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. IMAS MAKINA şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
IMASM Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
18.04.2023 0 525 0.00 6.250000

IMASM Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden IMASM şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

IMASM ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile IMASM hissesi için hedef fiyatları araştırdık. imasm hedef fiyat analizi için tıklayın

IMASM için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top