IHYAY (TP1) – IHLAS YAYIN HOLDING

IHYAY (TP1) - IHLAS YAYIN HOLDING
IHYAY Hisse Senedi (IHLAS YAYIN HOLDING)
Bu sayfada IHYAY hissesi teknik analizi başta olmak üzere, IHYAY hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. IHYAY - IHLAS YAYIN HOLDING hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -5.57 değişim ve 3.22 liradan işlem görüyor. IHYAY hissesinin dahil olduğu BIST HOLDING VE YATIRIM (XHOLD) endeksi ise yüzde 2.5 artış ile 10125.23 seviyesinde bulunuyor. BIST HOLDING VE YATIRIM endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde 3.21 değişim ile 12015.53 seviyesinde bulunuyor.

IHYAY Teknik Analizi

Aşağıdaki IHLAS YAYIN HOLDING (IHYAY) teknik analizi tradingview`de spellonice kullanıcı adı ile Eylül 1, 2023 17:12 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

18.11.2022 tarihinde paylaşılan analiz 01.09.2023 tarihinde (225 GÜN) yaklaşık %85 prim ile TP1 Hedefine ulaşmıştır.
İlk Paylaşılan Analiz:IHYAY Twitter

IHYAY Twitter yorumları ve görüşlerini 18/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

IHYAY Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte IHYAY (IHYAY) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. IHYAY hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

IHYAY Detay ve Temel Veriler

IHYAY detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. IHLAS YAYIN HOLDING şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
IHYAY Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
20.08.2020 125 0 0.00 1.223317

IHYAY Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden IHYAY şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

IHYAY ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile IHYAY hissesi için hedef fiyatları araştırdık. ihyay hedef fiyat analizi için tıklayın

IHYAY için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top