IHYAY – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – IHLAS YAYIN HOLDING

IHYAY - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - IHLAS YAYIN HOLDING
IHYAY Hisse Senedi (IHLAS YAYIN HOLDING)
Bu sayfada IHYAY hissesi teknik analizi başta olmak üzere, IHYAY hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. IHYAY - IHLAS YAYIN HOLDING hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -4.48 değişim ve 6.4 liradan işlem görüyor. IHYAY hissesinin dahil olduğu BIST HOLDING VE YATIRIM (XHOLD) endeksi ise yüzde -0.22 kayıp ile 10183.23 seviyesinde bulunuyor. BIST HOLDING VE YATIRIM endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde 0.15 değişim ile 12758.97 seviyesinde bulunuyor.

IHYAY Teknik Analizi

Aşağıdaki IHLAS YAYIN HOLDING (IHYAY) teknik analizi tradingview`de alperylmaz kullanıcı adı ile Eylül 12, 2023 18:45 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

IHYAY Kendime ait geliştirmiş olduğum Teknik Analiz çalışmasına göre, Hisse Fiyatının Grafik de belirtilen şekilde Hedef Fiyatına ulaşacağını tahmin ediyorum.
Doğru Zamanda, Doğru Yerde Yatırım Tavsiyesi Değildir, Saygılarımla.
#KRAL Alper YILMAZIHYAY Twitter

IHYAY Twitter yorumları ve görüşlerini 21/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

IHYAY Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte IHYAY (IHYAY) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. IHYAY hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

IHYAY Detay ve Temel Veriler

IHYAY detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. IHLAS YAYIN HOLDING şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
IHYAY Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
20.08.2020 125 0 0.00 1.223317

IHYAY Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden IHYAY şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

IHYAY ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile IHYAY hissesi için hedef fiyatları araştırdık. ihyay hedef fiyat analizi için tıklayın

IHYAY için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top