HUBVC – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – HUB GIRISIM

HUBVC - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - HUB GIRISIM
HUBVC Hisse Senedi (HUB GIRISIM)
Bu sayfada HUBVC hissesi teknik analizi başta olmak üzere, HUBVC hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. HUBVC - HUB GIRISIM hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.89 değişim ve 10.16 liradan işlem görüyor. HUBVC hissesinin dahil olduğu BIST HOLDING VE YATIRIM (XHOLD) endeksi ise yüzde 2.17 artış ile 9432.34 seviyesinde bulunuyor. BIST HOLDING VE YATIRIM endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde 1.59 değişim ile 11774.78 seviyesinde bulunuyor.

HUBVC Teknik Analizi

Aşağıdaki HUB GIRISIM (HUBVC) teknik analizi tradingview`de CUNAL kullanıcı adı ile Eylül 14, 2023 22:27 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

HUBVC haftalık bir iki hafta içinde hedefi bulması muhtemel görünüyor.
Kendime nottur, YTD.HUBVC Twitter

HUBVC Twitter yorumları ve görüşlerini 14/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

HUBVC Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte HUBVC (HUBVC) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. HUBVC hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

HUBVC Detay ve Temel Veriler

HUBVC detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. HUB GIRISIM şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
HUBVC Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
10.11.2022 13333330 0 0.00 2.097345
28.02.2020 50 0 0.00 1.478408

HUBVC Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden HUBVC şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

HUBVC ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile HUBVC hissesi için hedef fiyatları araştırdık. hubvc hedef fiyat analizi için tıklayın

HUBVC için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top