HKTM – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – HIDROPAR HAREKET KONTROL

HKTM - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - HIDROPAR HAREKET KONTROL
HKTM Hisse Senedi (HIDROPAR HAREKET KONTROL)
Bu sayfada HKTM hissesi teknik analizi başta olmak üzere, HKTM hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. HKTM - HIDROPAR HAREKET KONTROL hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.26 değişim ve 15.26 liradan işlem görüyor. HKTM hissesinin dahil olduğu BIST METAL ESYA MAKINA (XMESY) endeksi ise yüzde -0.62 kayıp ile 24286.82 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ESYA MAKINA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.44 değişim ile 14802.94 seviyesinde bulunuyor.

HKTM Teknik Analizi

Aşağıdaki HIDROPAR HAREKET KONTROL (HKTM) teknik analizi tradingview`de bysunset kullanıcı adı ile Eylül 14, 2023 23:39 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Büyük çanak hedefine gitmeden, küçük çanağı yaptı ve 2.
çeyrek bilancosunun kötü gelmesi ile satış yiyen HKTM'de grafik üzerinde görünen bir OBO formasyonu mevcut.
Formasyon hedefi 42 TL'ler gözüküyor ama ben formasyonun hedefine varmadan bu piyasada trend çizğisi etrafında dolaşıp {49-55 ₺} sonraki bilanço beklentisine göre eski seviyelerine tekrar atak yapmasını düşünüyorum.
57.50 altı stop devreye girer.
Yatırımım yoktur.
Paylaşılan çalışmalar, tamamıyla teknik analize ve teknik analiz içerisinde barındırdığı formasyonlar ile yola çıkılarak oluşturulmaktadır.
Bu bağlam da ortaya çıkan teknik analiz sonuçları kesinlik şartı taşımamakla birlikte, işleme girilmesi hususunda yatırımcısını zarara sokabilir.
İlgili paylaşımlar sadece fikir edinilmesi amacı ile oluşturulmaktadır, yatırım teklifi içermemektedir.



HKTM Twitter

HKTM Twitter yorumları ve görüşlerini 16/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

HKTM Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte HKTM (HKTM) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. HKTM hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

HKTM Detay ve Temel Veriler

HKTM detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. HIDROPAR HAREKET KONTROL şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.




HKTM Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
28.02.2024 0 200 0.00 3.000000
03.07.2023 0 0 11.00 1.002205

HKTM Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden HKTM şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

HKTM ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile HKTM hissesi için hedef fiyatları araştırdık. hktm hedef fiyat analizi için tıklayın

HKTM için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top