#HİSSE #SMART izliyoruz. – SMARTIKS YAZILIM

#HİSSE #SMART izliyoruz. - SMARTIKS YAZILIM
SMART Hisse Senedi (SMARTIKS YAZILIM)
Bu sayfada SMART hissesi teknik analizi başta olmak üzere, SMART hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. SMART - SMARTIKS YAZILIM hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -3.48 değişim ve 56.85 liradan işlem görüyor. SMART hissesinin dahil olduğu BIST BILISIM (XBLSM) endeksi ise yüzde 2.01 artış ile 7676.51 seviyesinde bulunuyor. BIST BILISIM endeksini içinde barındıran BIST TEKNOLOJI endeksi ise yüzde 0.91 değişim ile 16142.1 seviyesinde bulunuyor.

SMART Teknik Analizi

Aşağıdaki SMARTIKS YAZILIM (SMART) teknik analizi tradingview`de Vergosiya kullanıcı adı ile Aralık 5, 2022 00:38 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Adam Eve formasyonu-Çanak formasyonu vs görseli var.
Çizgi üstüne atıp tutunursa izlenebilir.
YTD.SMART Twitter

SMART Twitter yorumları ve görüşlerini 01/03/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

SMART Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte SMART (SMART) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. SMART hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

SMART Detay ve Temel Veriler

SMART detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. SMARTIKS YAZILIM şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
SMART Temettü

Temettü kayıtlarında SMART için bir sonuca rastlanmadı.

SMART Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden SMART şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

SMART ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile SMART hissesi için hedef fiyatları araştırdık. smart hedef fiyat analizi için tıklayın

SMART için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top