#KARYE – hedef 40,78 . Yatırım tavsiyesi değildir – KARTAL YEN. ENERJI

#KARYE - hedef 40,78 . Yatırım tavsiyesi değildir - KARTAL YEN. ENERJI
KARYE Hisse Senedi (KARTAL YEN. ENERJI)
Bu sayfada KARYE hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KARYE hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KARYE - KARTAL YEN. ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.66 değişim ve 30.32 liradan işlem görüyor. KARYE hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde 0.08 artış ile 549.44 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.84 değişim ile 10471.51 seviyesinde bulunuyor.

KARYE Teknik Analizi

Aşağıdaki KARTAL YEN. ENERJI (KARYE) teknik analizi tradingview`de BaBaYaRoxxx kullanıcı adı ile Eylül 17, 2023 23:33 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

5 dalga hedefi 40,78.
stop 24,14.
Yatırım tavsiyesi değildir.
Sadece kendime nottur.KARYE Twitter

KARYE Twitter yorumları ve görüşlerini 16/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KARYE Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KARYE (KARYE) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KARYE hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KARYE Detay ve Temel Veriler

KARYE detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KARTAL YEN. ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KARYE Temettü

Temettü kayıtlarında KARYE için bir sonuca rastlanmadı.

KARYE Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KARYE şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KARYE ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KARYE hissesi için hedef fiyatları araştırdık. karye hedef fiyat analizi için tıklayın

KARYE için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top