#HATSN – HATSAN Deneysel – HATSAN GEMI

#HATSN - HATSAN Deneysel - HATSAN GEMI
HATSN Hisse Senedi (HATSAN GEMI)
Bu sayfada HATSN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, HATSN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. HATSN - HATSAN GEMI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -2.21 değişim ve 84.1 liradan işlem görüyor. HATSN hissesinin dahil olduğu BIST METAL ESYA MAKINA (XMESY) endeksi ise yüzde -1.36 kayıp ile 24727.38 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ESYA MAKINA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.06 değişim ile 14409.35 seviyesinde bulunuyor.

HATSN Teknik Analizi

Aşağıdaki HATSAN GEMI (HATSN) teknik analizi tradingview`de Muhengenius kullanıcı adı ile Şubat 9, 2024 13:15 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

HATSAN için günlük periyotta deneysel bir çalışmadır.
Yorumlarınız ve eleştirinize açıktır ~HATSN Twitter

HATSN Twitter yorumları ve görüşlerini 02/03/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

HATSN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte HATSN (HATSN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. HATSN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

HATSN Detay ve Temel Veriler

HATSN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. HATSAN GEMI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
HATSN Temettü

Temettü kayıtlarında HATSN için bir sonuca rastlanmadı.

HATSN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden HATSN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

HATSN ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile HATSN hissesi için hedef fiyatları araştırdık. hatsn hedef fiyat analizi için tıklayın

HATSN için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top