#AVTUR – Günlük grafikte Fibonacci ytd. – AVRASYA PETROL VE TUR.

#AVTUR - Günlük grafikte Fibonacci ytd. - AVRASYA PETROL VE TUR.
AVTUR Hisse Senedi (AVRASYA PETROL VE TUR.)
Bu sayfada AVTUR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, AVTUR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. AVTUR - AVRASYA PETROL VE TUR. hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 10 değişim ve 17.82 liradan işlem görüyor. AVTUR hissesinin dahil olduğu BIST TURIZM (XTRZM) endeksi ise yüzde -0.59 kayıp ile 1459 seviyesinde bulunuyor. BIST TURIZM endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde -1.11 değişim ile 9400.76 seviyesinde bulunuyor.

AVTUR Teknik Analizi

Aşağıdaki AVRASYA PETROL VE TUR. (AVTUR) teknik analizi tradingview`de ibrahim1906sahin kullanıcı adı ile Eylül 14, 2023 05:12 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Günlük grafikte Fibonacci göstergesi bakalım grafik isleyecekmi ytd.AVTUR Twitter

AVTUR Twitter yorumları ve görüşlerini 10/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

AVTUR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte AVTUR (AVTUR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. AVTUR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

AVTUR Detay ve Temel Veriler

AVTUR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. AVRASYA PETROL VE TUR. şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
AVTUR Temettü

Temettü kayıtlarında AVTUR için bir sonuca rastlanmadı.

AVTUR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden AVTUR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

AVTUR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile AVTUR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. avtur hedef fiyat analizi için tıklayın

AVTUR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top