Gozde Hissesi Analizim – GOZDE GIRISIM

Gozde Hissesi Analizim - GOZDE GIRISIM
GOZDE Hisse Senedi (GOZDE GIRISIM)
Bu sayfada GOZDE hissesi teknik analizi başta olmak üzere, GOZDE hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. GOZDE - GOZDE GIRISIM hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.7 değişim ve 28.48 liradan işlem görüyor. GOZDE hissesinin dahil olduğu BIST HOLDING VE YATIRIM (XHOLD) endeksi ise yüzde -0.4 kayıp ile 9584.44 seviyesinde bulunuyor. BIST HOLDING VE YATIRIM endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde -0.04 değişim ile 12053.25 seviyesinde bulunuyor.

GOZDE Teknik Analizi

Aşağıdaki GOZDE GIRISIM (GOZDE) teknik analizi tradingview`de Trend_Takip_eden kullanıcı adı ile Mart 22, 2023 12:45 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Merhaba Gözde hissesi destek seviyesine degerek ve 618 düzelmesinden yukarı kırarsa yükselişler gelebilir.
kendi görüşümdür kimseye al sat tut demiyorum BabuşlarGOZDE Twitter

GOZDE Twitter yorumları ve görüşlerini 21/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

GOZDE Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte GOZDE (GOZDE) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. GOZDE hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

GOZDE Detay ve Temel Veriler

GOZDE detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. GOZDE GIRISIM şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
GOZDE Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
28.04.2014 186 0 0.00 2.100270

GOZDE Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden GOZDE şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

GOZDE ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile GOZDE hissesi için hedef fiyatları araştırdık. gozde hedef fiyat analizi için tıklayın

GOZDE için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top