#GOKNR – goknur hedef çoktan geldi – GOKNUR GIDA

#GOKNR - goknur hedef çoktan geldi - GOKNUR GIDA
GOKNR Hisse Senedi (GOKNUR GIDA)
Bu sayfada GOKNR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, GOKNR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. GOKNR - GOKNUR GIDA hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -1.02 değişim ve 21.28 liradan işlem görüyor. GOKNR hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde 0.61 artış ile 12331.19 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.57 değişim ile 13600.1 seviyesinde bulunuyor.

GOKNR Teknik Analizi

Aşağıdaki GOKNUR GIDA (GOKNR) teknik analizi tradingview`de zakkarum kullanıcı adı ile Eylül 12, 2023 19:03 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

hedef çok çabuk geldi ben bile bu kadar hızlı gerçekleşeceğini bilmiyordum alt ve üst arasında zig zag bağlayablirGOKNR Twitter

GOKNR Twitter yorumları ve görüşlerini 12/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

GOKNR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte GOKNR (GOKNR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. GOKNR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

GOKNR Detay ve Temel Veriler

GOKNR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. GOKNUR GIDA şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
GOKNR Temettü

Temettü kayıtlarında GOKNR için bir sonuca rastlanmadı.

GOKNR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden GOKNR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

GOKNR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile GOKNR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. goknr hedef fiyat analizi için tıklayın

GOKNR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top