GMTAS Hisse Teknik Analiz Yorum – GIMAT MAGAZACILIK

GMTAS Hisse Teknik Analiz Yorum - GIMAT MAGAZACILIK
GMTAS Hisse Senedi (GIMAT MAGAZACILIK)
Bu sayfada GMTAS hissesi teknik analizi başta olmak üzere, GMTAS hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. GMTAS - GIMAT MAGAZACILIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 5.56 değişim ve 9.87 liradan işlem görüyor. GMTAS hissesinin dahil olduğu BIST TICARET (XTCRT) endeksi ise yüzde 2.18 artış ile 27176.13 seviyesinde bulunuyor. BIST TICARET endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 1.3 değişim ile 10103.63 seviyesinde bulunuyor.

GMTAS Teknik Analizi

Aşağıdaki GIMAT MAGAZACILIK (GMTAS) teknik analizi tradingview`de SinerjiPortfoy kullanıcı adı ile Kasım 10, 2023 16:42 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

GMTAS Hisse Teknik Analiz Yorum Günlük teknik indikatörler pozitif ve uzun süredir 8,30 desteği üzerinde yatay fiyatlanıyor.
Bollinger bandında sıkışma var Yukarı yönlü fiyatlamasını bekliyoruz.
21 günlük fiyat ortalamasını kırması hisse için güçlü etki yaratabilir.
Analiz Fiyat: 8,64 Dirençler: 9,57 - 10,58 - 10,88 Destekler: 8,30 - 8,07 Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.
Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir.
Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.
Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.
TEKNİK İNDİKATÖRLERİ OLUMLU OLAN ANALİZLERİMİZİ KAÇIRMAMAK İÇİN LÜTFEN TAKİPTE KALINIZGMTAS Twitter

GMTAS Twitter yorumları ve görüşlerini 20/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

GMTAS Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte GMTAS (GMTAS) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. GMTAS hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

GMTAS Detay ve Temel Veriler

GMTAS detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. GIMAT MAGAZACILIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
GMTAS Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
07.06.2023 0 0 17.78 1.014498
17.05.2022 0 0 11.11 1.037552

GMTAS Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden GMTAS şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

GMTAS ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile GMTAS hissesi için hedef fiyatları araştırdık. gmtas hedef fiyat analizi için tıklayın

GMTAS için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top